Casa No Mato Bed and Breakfast
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Με θέα στον κήπο, το κομψό Casa No Mato Bed and Breakfast Ρίο ντε Τζανέιρο απέχει σχεδόν 4 χλμ. από το Ρίο ντε Τζανέιρο. Οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν τον όμορφο κήπο του ξενοδοχείου, με μπαλκόνι.
Αυτό το κομψό ξενοδοχείο βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από την Πλατεία Στρατηγού Osório. Το Parque Lage είναι επίσης σε απόσταση 4,1 χλμ. Οι λάτρεις της φύσης θα εκτιμήσουν το Όρος Pedra Bonita, σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς. Το Casa No Mato Bed and Breakfast απέχει επίσης 11 χλμ. από τον σιδηροδρομικό σταθμό Κεντρικός ς Estação D Pedro II.
Το κατάλυμα προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνι και τραπεζαρία, εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Οι εγκαταστάσεις του μπάνιου περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους, καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Κάθε μέρα στο ξενοδοχείο ξεκινά με νόστιμο αγγλικό πρωϊνό. Το Restaurante Visual, που απέχει 14 λεπτά με τα πόδια από το Casa No Mato Bed and Breakfast, είναι το ιδανικό μέρος για να απολαύσετε βραζιλιάνικη κουζίνα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Casa No Mato Bed and Breakfast;
Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο χώρος στάθμευσης του τo Casa No Mato Bed and Breakfast. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να φύγουμε από τo Casa No Mato Bed and Breakfast;
Μπορείτε να αφήσετε το δωμάτιο του τo Casa No Mato Bed and Breakfast στις 11:00. - ❓
Σε τo Casa No Mato Bed and Breakfast επιτρέπονται κατοικίδια;
Μπορείτε να διαμένετε σε τo Casa No Mato Bed and Breakfast με κατοικίδιο ζώο.